מתי רואים תוצאות בקידום אורגני של אתר
01.01.0001

לאיזה מיקום יביא מקדם אתרים מקצועי את האתר שלכם

יש להיזהר ממקדם אתרים שמבטיח לכם מקום ראשון בדרוג מנועי החיפוש. למקדמי אתרים אין "קשרים" עם גוגל, וגוגל מצידו אינו משתף אף אחד בהכרעות הדרוג שלו (מכאן כוחו ואמינותו).
גם באינטרנט מתחרים חדשים קמים, מתחרים שהיו זניחים מתחילים לטפס בדרוג לאחר שהחלו להיעזר במקדם אתרים משלהם, מנועי החיפוש מוסיפים קריטריונים ומשנים את התמונה וכו'. זה יהיה לא רציני ולא מקצועי אם מקדם אתרים יבטיח תוצאה ספציפית בשוק בו פועלים מגוון כוחות שלא בשליטתו הבלעדית. ובכ"ז אפשר להיות אופטימיים –
עבודה נכונה של מקדם אתרים מקצועי הפועל בדרכים חוקיות ומשתמש במרב הכלים הידועים היום בקידום אתרים מקצועי – תביא תוצאות! ובגדול!

כמה זמן לוקח למקדם אתרים לקדם אתר אינטרנט

פעולת קידום אתרים עורכת כ 5 חודשים (תלוי במחקר מילות מפתח). יחד עם זאת לפעמים לוקח מספר חודשים נוספים לטפס לפיסגה.
ישנן מספר סיבות להמשכיות של תהליך קידום אתרים נכון:
מקדם אתרים מקצועי חייב לערוך שינויים באתר באופן מדורג וזהיר ולבדוק כל זמן את התוצאות בעזרת כלי ניתוח שברשותו. יש לזכור שאין בידי אף מקדם אתרים או אדם אחר את הידע המלא והמדוייק איך פועלים מנועי החיפוש. האלגוריתמים של מנועי החיפוש משתנים מדי תקופה באופן לא צפוי ומשנים איתם את כללי הדרוג ואת מיקום הנוכחי של אתרים. מקדם אתרים מקצועי דואג להתעדכן בחוקים החדשים ולנהוג בהתאם. זהו תהליך דינאמי!

כדי לשמור על תחרותיות יש צורך לעבות ולעדכן את התוכן וכן את הקישורים כל הזמן! מי שלא גדל (בהדרגה) צועד אחורה. יש לשמור גם כאן על אותם כללים של קידום אתרים.
מתחרים צצים כל הזמן וגם הם מסתייעים במקדם אתרים משלהם. כשהם צועדים קדימה יש לשמור ולהגדיל את היתרון מולם.
בד"כ יציע לכם מקדם אתרים מקצועי "חבילת תחזוקה" על בסיס שוטף. המחיר והתדירות כפופים לאופי האתר ולאופי השוק בו הוא פועל. בשוק הישראלי ובחלק מהענפים התחרות עדיין לא מחייבת תחזוקה מאסיבית ויותר מזה –  להיות ראשון בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים היא משימה שאפשר לשאוף אליה אם נעזרים במקדם אתרים מקצועי.
אני מקווה שקבלתם מעט מושג לגבי קידום אתרים וחשיבות פעולת קידום אתרים במנועי חיפוש. אני מזמינה אותך ליצור קשר ולהתייעץ איתי לגבי האתר שלכם.