המלצות על ורדה שלום בתחומי עבודת קידום אתרים , המלצות על הדרכות בלינקדאין ועל מודיעין מתחרים. ההמלצות מופיעות גם בתוך פרופיל לינקדאין של ורדה שלום . ניתן לשוחח אישית עם כל אחד מלקוחותיי כולל אילו שאינם מופיעים כאן עם המלצה בכתב. אשמח לקשר ביניכם.

“תודה על עריכת המחקר מתחרים המעניין ותודה על התוצאות המעודדות. תודה על הכול. אני מרגיש כי לאורך השנים אנו מקבלים מענה איכותי, גם התקופות שגוגל פחות אהב אותנו ידענו שאת עושה מהלכים עם מחשבה לטווח ארוך, את התוצאות בדרך כלל רואים לאחר מס’ חודשים
ואני מקווה שעם הזמן נמשיך לעלות בתוצאות ונעמוד בראש הרשימה.אז תודה.”

זיון קוגון, מנכל החברה לרישוי עסקים

“Varda performed a website analysis for the Brainsway website, assessing its structure, content and performance. We were fully satisfied with the professional and timely results, which provided us with valuable insight and feedback. We are confident that our website will gain significant benefits and improvements following Varda’s work.”

Amnon Gat, COO at Alpha Tau Medical

“ורדה שלום ואני התחלנו כקולגות והפכנו עם הזמן גם לחברות. ורדה מקצועית ביותר, מתפתחת כל הזמן ולא קופאת על שמריה לרגע והכי חשוב – היא קודם כל בנאדם והיא דואגת ללקוחותיה כאילו העסקים היו שלה. המקצועיות, האתיקה, הכישורים, הידע וכל מה שצריך כדי להציע לכל לקוח שירותים ברמה הגבוהה ביותר מצויים אצל ורדה. המלצתי ניתנת לורדה הן במישור המקצועי והן במישור האישי מכל הלב!”

אדית שטיינברג, שיווק דיגיטלי

“I had the pleasure of working with Varda on a competitive analysis project that exceeded our expectations. The quantifiable data that Varda provided us was a sobering and driving force behind a fundamental change in our marketing strategy. Varda’s guidance and thorough research gave us the tools we needed to be able to put our efforts in the right place and maximize our resources.”

שרון זיצמן

“Varda is an excellent SEO professional, easy to work with, efficient at her work.”

Netta Doron, Social Selling
“ורדה, תודה על פגישת ייעוץ בנושא עבודה עם לינקדאין לקידום העסק שלי. היה מאד מועיל וענייני.”
עמוס הירש, הפקת סרטים

“כנותנת שירותים בעצמי העמוסה בעבודה השוטפת הכנסתי את ורדה שתסייע בקידום אתר האינטרנט של החברה. כבר בהתחלה דאגתי שבגלל לוחות הזמנים הצפופים ביותר בהם אני פועלת לא אוכל לסייע בקידום האתר ולכן ההשקעה הכספית לא תביא תוצאות. ורדה הדהימה אותי ביכולותיה לקדם את האתר ולהביאו למקומות עליהם חלמתי וכל זאת למרות זמני התגובה הבעייתיים ביותר מצידי.”

דניאלה אליגון, שירותים אקטואריים וחשבונאיים
“ורדה יקרה, תודה ענקית על סדנת לינקדאין מעשירה ומניעה לפעולה. כמי שחי ונושם בעיקר פייסבוק, פתחת לי צוהר לנתיב שיווקי, לנתיב נטוורקינג נוסף לקידום עסק האימון שלי. אפשרת לי את הידע איך להגיע לעוד ארגונים כדי להשתלב בהם עם הידע והכלים האימוניים שברשותי.
תודה רבה, ממליץ עלייך בחום.”
יניב אורבך, מאמן עסקי ואישי, מומחה להעצמת אנשים

“Varda did a minor report on my website. She has everything in her arsenal: Experience, good communication skills and, of course, a big, available source of knowledge. She knows how to instruct me on a few things that I wanted to promote, and I already see my results on Google that adding up very quickly.You are great and I’m looking forward to work with you in the future”

סער ברעם, מומחה פייסבוק

“ורדה הדריכה אותי לשימוש נכון יותר ושיווקי יותר בלינקדאין. יש לה ידע מקיף וסבלנות רבה, והיא פתחה את עיני להבין עד כמה הפלטפורמה הזו עשירה בהזדמנויות עסקיות – אם יודעים לעבוד בה נכון. ממליצה בחום להזמין את ורדה להדרכות אישיות או קבוצתיות – לשימוש נכון יותר ברשת העסקית הנהדרת הזו. ורדה תודה ענקית על האפשרות ללמוד מהידע שלך ומהנסיון.”

טלי פיירשטיין , מאמנת דוברים ומרצים

“ורדה שלום מקדמת אתרים מוסמכת מנוסה מהירה ומצוינת. היה תענוג לעבוד עמה וכל פרויקט שהיא לוקחת זוכה לשבחים”

קורן דור, תוכן שיווקי ושיווק באינטרנט

“ורדה, מקצועית ביותר, נעימה ומבטיחה שלא תתאכזבו. כיף לעבוד איתה!”

זהבית אורלב, קידום אתרים