הבטחות בקידום אתרים
01.01.0001
ארכיון

האם אפשר לבקש ממקדם אתרים הבטחות שהוא "ישים אתכם" במקום טוב בגוגל ? האם מקדם אתרים יכול להתחייב לתוצאות?

מקדמי אתרים מסוימים מוכנים להתחייב לתוצאות בדיוק כמו שחברות קוסמטיקה מוכרות קרם המתחייב על צמיחת שיער או הרזיה…..תמיד יהיו כאלה ש"יאכלו" את אשליה!

מקדם אתרים יכול לערוב לתת לכם שירות קידום אתר מקצועי אך אינו יכול לשלוט בכוחות השוק – לא בהתנהגות המתחרים (שעשויים "להעלות הילוך" ולהגביר מאמצי קידום אתר ) ,לא בהתנהגות הצרכנים ובעיקר לא על גוגל

קידום אתר מקצועי אינו עוסק ב"קומבינות" על גוגל שמקדם אתרים זה או אחר מתיימר לייחס לעצמו. בגוגל עובדים בכל רגע נתון מאות מהנדסים שמשכללים את האלגוריתמים כדי להגן על המודל הרווחי שלהם מפני ניסיונות מניפולציה שכאלו.

מה כן לצפות מחברת קידום אתרים

1.חברת קידום אתרים מקצועית מגישה את האתר ל "קו הגמר" בצורה הטובה יותר. לתיקוני מבנה שיאפשרו לגוגל "לזרום" בו בצורה הטובה ביותר, שיפור התוכן ואיכות הקישורים אל האתר. כשהאתר יהיה איכותי גוגל ימצא אותו ראוי.

2. חברת קידום אתרים צריכה להיות מקצועית כדי להכיר כמה שיותר אלמנטים לקידום. נכון,גוגל מפרסמת מידע הנגיש לכולם באשר לקריטריונים שלה ל"אתר טוב" אך אינה חושפת באותה נגישות את הפרטים הקטנים ואת הדגשים מה חשוב יותר או פחות. את המידע הזה על חברת קידום אתרים לדלות "בין השורות" – קריאה מקצועית יום יומית מהמקורות הרשמיים בגוגל ומאתרים ברי סמכא בחו"ל,כנסים ועדכונים מקצועיים בשילוב עם ניסיון מקצועי רב הם מה שנותנים לחברה מקדמת אתרים  את היתרון.

3. דוחות ודיווחים. דרשו מחברת קידום אתרים שיתנו לכם דיווחים לא רק על מצב האתר כל חודש אלה גם על מה הם עשו עבור התשלום שאתם משלמים.בקשו הסברים,השוו ועקבו.
חברת קידום אתרים שעושה בעבורכם עבודה רצינית תשמח להראות לכם אותה !