איך להגדיר את פרופיל גוגל פלוס
21.08.2013
ארכיון

הפרופיל האישי בגוגל פלוס אינו רק צינור לבניית פרופיל ביו טיוב ,דף עסקי וגוגל מקומות. כמו  כל העמודים החברתיים ברשת של גוגל גם את הפרופיל האישי כדאי להגדיר בצורה אופטימאלית כך שיבליט אתכם בתוצאות החיפוש, ואם יש לכם גם עסק לקדם בגוגל אז יקשר אתכם עם מילות מפתח רלוונטיות ויעש לכם שירות בזירת קידום אתרים. להלן המקומות שיש למלא היטב ולהקפיד על המילים הנכונות

הגדרת עמוד פרופיל אישי
אבן היסוד הבסיסית בגוגל היא הפרופיל האישי שלכם. ממנו ניתן לייצר דף עסק (דף עסק בגוגל פלוס חייב להיות מקושר לפרופיל אישי) ועוד.
לאחר שנרשמתם בגוגל עם מייל (ג'ימייל) וסיסמא ופתחתם פרופיל אישי אלו האלמנטים שבאפשרותכם להכניס ולשים אליהם לב:
1.    שימכם הוא כמובן הפרמטר באמצעותו ניתן לאתר אתכם על כן הקפידו לציין את השם כפי שתרצו שיאתרו אתכם בתוצאות החיפוש.(עברית / אנגלית)
2.    ציינו היכן אתם עובדים
3.    ציינו מהו מקום מגוריכם
4.    בשדה התיאור הכניסו מידע רלוונטי חשוב שתזכרו גוגל קורא רק עד 160 תווים כל מה במעבר הוא בונוס אך אינו מאונדקס. לכן אם יש משהו חשוב שתרצו לציין הוסיפו אותו בהתחלה במיוחד מילות מפתח לקידום אתרים בגוגל. זכרו אתם יכולים גם להוסיף קישורים לאתר שלכם זהו בהחלט קישור follow שתורם לכם מבחינת קידום אתרים בגוגל
5. בכותרות לתמונות רשמו את שמכם ,אם אנשים עשויים לאיית את שמכם בכמה דרכים (למשל tzvika,zvika,zvi ) זה המקום לכתוב שם את הדרך הזאת או אם רשמתם את שמכם בעברית רשמו שם באנגלית ולהיפך.

חשוב שתרשמו בפרופיל באיזור המתאים קישורים לאתר האינטרנט שלכם ,לבלוג, ליוטיוב , לפרופיל הפייסבוק ולכל פרופיל שאותו אתם רוצים שימצאו  איתכם. קישורים (לינקים ) מפרופיל גוגל אל האתר שלכם מקדם את האתר בתוצאות החיפוש.
בנוסף לפעולת קידום אתרים קלאסית זו של הוצאת קישורים איכותיים מפרופילים חברתיים , ישנה חשיבות כיום לפרופיל האישי בגוגל פלוס כציר מקשר  בין המידע עליכם לבין כל המקומות שבהם מופיע שימכם ברשת ככותבים. לשם כך מאפשר לכם גוגל לקשר בין מקומות אלה (בהם אתם כותבים) ובין הפרופיל האישי שלכם בגוגל פלוס .  בעזרת הקישורים שתוסיפו תחת ה contributor תוכלו לקשר את התוכן באתר לפרופיל הגוגל+ שלכם ואם עידכון נכון של תגית ה rel-aouthor תופיע תמונת הפרופיל שלכם בסמוך לתוצאות החיפוש.