קידום אתרים איך הגעתי לזה – מסע אישי
01.01.0001

יום אחד בגיל 39 וקצת, החלטתי להמציא את עצמי מחדש.

מדברים על כך שבגיל 40 יש משבר ,לי דווקא היתה הארה – עד לאותה תקופה הרגשתי כמו אוניה משא כבדה שהולכת וטובעת. בהחלטה גורפת החלטתי להשליך מעצמי אלמנטים שגרמו לי לשקוע (תכונות ודפוס התנהגות) ובד בבד ערכתי שיפוץ יסודי ושיניתי גישה לחיים.

חלק משמעותי מהשינוי היה מסע עמוק את תוך האותנטיות שאבדה לי במהלך השנים ואפילו שעברתי בתהליך השינוי כברת דרך, את המסע הזה אני עדיין ממשיכה.

חלק מהשינויים וגם כתוצאה מהם היה לפתוח בקריירה חדשה של קידום אתרים באינטרנט.

ההחלטה להיות מקדמת אתרים התחילה מהצעה תמימה של בן הזוג – "למה שלא תעסקי בשיווק באינטרנט וב קידום אתרים ? אני מכיר אותך זה מאוד יתאים לך". עד אז בכלל לא שמעתי על דבר כזה.

התעניינתי ודי מהר ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות.

הצעד לקראת קריירה בקידום אתרים לוותה בשינוי גדול- תמיד עבדתי כשכירה ופתאום הפכתי לעצמאית, התרגלתי לעבוד משרה של אמא ופתאום אני מצאתי את עצמי מתקשה לעזוב את המחשב מרוב שהעבודה מרתקת. היו לי לא מעט חששות היות ולא באתי מתחום המחשבים וכל ההיבטים הטכנים רחוקים ממני ואפילו מאיימים. יש מגוון תכונות שהופכות מקדם אתרים לאיש מקצוע טוב. העניין הטכני מסתבר הרבה פחות משמעותי.זה בערך כמו שמנכ"ל רשת אופנה לא חייב לדעת לתפעל את מכונות התפירה במפעל שלו כדי להצליח בתפקידו.

הדרך להכשרתי המקצועית היתה פשוטה יחסית,שקלתי שתי חלופות- ללמוד בעצמי קידום אתרים מהאינטרנט או ללכת לקורס מסודר ומקיף. בחרתי בסוף בקורס קידום אתרים (ג'קי סוייקיס בשיתוף עם גון ברייס) ואין לי ספק שהרווחתי בגדול כי מלבד העובדה שכיסיתי את כל רזי המקצוע באופן סיסטמטי ומעמיק גם קיבלתי כל כך הרבה עצות שאינן נמדדות בכסף.

אחרי הקורס "קפצתי למים" וכיום אני בתהליך צמיחה מתמיד- מקבלת בהדרגה עוד אתרים לקידום ומשתכללת.

מעולם לא האמנתי שאפשר להיות מאושר מעבודה ולהתמלא כל כך מקריירה.

לשמחתי, הניסיון שצברתי במהלך השנים בפרסום ,במכירות ובשיתופי פעולה מסייע לי מאוד בעבודתי.

היתרון בקידום אתרים באינטרנט הוא שכאן יש הזדמנות לסייע לעסק מההתחלה ועד הסוף- מה שאתה עושה עבורו ,כך הוא יראה. ממש כיף להגשים את המטרות והחזון של האנשים שמאחורי אתר אינטרנט , זאת גם אחריות גדולה.

שינויים בחיים לא קורים בחלל ריק אז רציתי להביע תודה למי שסייע לי לצמוח –

לבעלי ולילדי שבזכותם או בגללם התחלתי את המסע. הם מהווים עבורי מראה לכך שיש לי עדיין למה לשאוף.

לדליה שעזרה לי לתעל את תעצומות הנפש לעבר השינויים הרצויים ולג'קי מורי וידידי על האמון,העזרה והפירגון הגורף.