מעתה כפתור +1 של גוגל מקושר ישירות ל+ Google
25.08.2011

היום השיקה גוגל פונקציה חדשה לכפתור ה 1+ – האפשרות לחלוק את דפי האינטרנט ישירות עם ממשק גוגל+ ולעצב את הדרך בה הם מוצגים .
שידרוגים אלו מצטרפים למהלכים האחרונים ולציוני הדרך שעשתה גוגל לאחרונה – ביוני השקת כפתור 1+ לאתרים , הפיכת הדרך להשתמש ולהמליץ לפשוטה יותר ולכל התהליך למהיר יותר וביולי הכריזה גוגל כי היא מתהדרת ב 2 ביליון צפיות יומיות.
כפתור 1+ שהוצג לראשונה בחודש מרץ בתוצאות החיפוש אמור להשלים את פונקציית ה "לייק" המוכרת מפייסבוק וכפתור השיתוף של טוויטר וכן את לינקדאין וטמבלר שמופיע בדפי האתר.
מה חדש קידום אתרים בגוגל
עד כה כשלחצו על כפתור ה 1+ ניתן היה להדגיש תוכן לאחרים אך לא בזמן אמת. כיום מאפשרת לכם גוגל לשתף ולהגיב בזמן אמת – ללחוץ על הכפתור 1+ בדף מעניין שאותו קראתם, להגדיר אילו מעגלים אתם רוצים לשתף בתוכן הזה מתוך גוגל + ,להוסיף הערה משלכם אם תרצו ולשתף.
ומה עוד חדש – בעל האתר שזוכה לחשיפה ושיתוף יוכל מעתה לבחור איך יוצג האתר שלו בגוגל+ כלומר מה יראו מאותו דף אותו בחרו הגולשים לשתף. במילים אחרות גוגל מאפשרת לבעלי אתרים לייצר מסר מעוצב מראש שיחשוף את האתר/דף כפי שבעל האתר רוצה להעביר את מסריו.
כפתור ה 1+ מייצר לבעלי אתרים חשיפה נוספת שווה לנצל את הפונקציה החדשה SNIPPETS" " המאפשרת לשלוט בדרך בה יוצג המידע על האתר שלכם ומשותף באמצעות בגוגל+.
העיצוב יוכל לבוא לידי ביטוי בכותרת, בתמונה ובתקציר או מסר שיווקי .אין ספק שבעתיד הקרוב ביותר ילמדו במסגרת קורס קידום אתרים לא רק איך לנסח TITLE, DESCRIPTION ותוכן שיווקי אלה גם מה לרשום ב SNIPPETS כעוד אלמנט לתהליך קידום אתרים בגוגל