ללמוד קידום אתרים מהאינטרנט
01.01.0001

ארכיון

רוב המתלבטים לגבי השאלה האם לקחת קורס קידום אתרים מעלים את השאלה הכל כך לגיטימית- האם לא מספיק ללמוד את החומר באינטרנט. גם לי בשעתו הייתה את אותה התלבטות ולאור פערי העלויות הגבוהים כשמהקצה האחד של הלימוד העצמי מדובר לכאורה באפס עלויות וזמינות מידע גבוהה.

האינטרנט מכיל למידע על קידום אתרים אבל-

1. לא תמיד המידע באינטרנט על קידום אתרים נכון או מדויק- לכל אחד מותר לכתוב מה שהוא רוצה (ובהתאם לאינטרס שלו)ויש אנשים שיוצאים עם הצהרות נחרצות שלא תמיד נכונות בכלל. יוצא מכך שבאינטרנט מסתובב מידע שלא תמיד נכון ולפעמים אפילו הפוך מהמציאות מה שלא מפריע לאפקט העדר לפעול ולגרום לאחרים לצטט ולשכתב.

2. המידע מתעדכן לעיתים קרובות ולפיכך גם אופציה של קריאת ספר בתחום, טוב ככל שיהיה, יש סיכוי להעביר מידע שלרוב מאבד מהרלוונטיות שלו הרבה לפני שהוא מתעדכן (בדיוק כמו ספר טיולים ממהדורה ישנה). עם מידע מספר על קידום אתרים אתם עלולים להסתמך על פתרונות שיתכן מאוד שאינם עוד הדרך הנכונה לעבודת קידום אתר.יש לקחת בחשבון שהתעדכנות בתחום היא משמעותית ומקדם אתרים מקצועי ממשיך להתעדכן כל הזמן במידע.

3. לכל קורס בכלל וכמובן לקורס קידום אתרים יש יתרון מעצם העובדה שהוא נותן חומר באופן מובנה מסודר ומרוכז .לרוב האנשים קל להזדהות עם האמירה: "יש דברים שאני לא יודע שאני בכלל לא יודע" כלומר בקורס לומדים הרבה מאוד דברים שקרוב לוודאי שלא הייתם מבקשים עליהם ידע כי לא הייתם יודעים שהם קיימים.

4. בקורס קידום אתרים מקבלים הרבה מאוד טיפים מניסיון המרצים,טיפים שחוסכים אח"כ הרבה מאוד טעויות ו"התגלחויות" מיותרות בשטח.

5. הקורס קידום אתרים מאפשר מפגש נטוורקינג של החלפת ידע,הכרויות והזדמנויות עסקיות.