איך להיות ראשון בגוגל
01.01.0001 ארכיון

להיות ראשון בגוגל-פוטנציאל הפתוח לכולם

לכל אתר יש את הפוטנציאל להיות ראשון בגוגל!
לא משנה מי אתם בעולם הממשי (חברה גדולה או עסק של אדם אחד) אם תפעלו נכון לקידום אתר האינטרנט שלכם הוא יהיה ראשון בגוגל.

להיות ראשון בגוגל = הרבה לקוחות

להיות ראשון בגוגל בקידום אתרים אורגני אומר לקבל 26% כניסות לאתר מסך כל מי שחיפש מילת חיפוש מסויימת וזה אומר הרבה לקוחות!.
למען הפרופורציה- אתר שמופיע שני בתוצאות החיפוש האורגניות מקבל 4.7% הקלקות והאתר העשירי בדף התוצאות הראשון בגוגל מקבל "רק" 1.6% הקלקות.
משתלם להיות ראשון בגוגל. גם בקידום אתרים ממומן יש נתונים מפתיעים-להיות ראשון בגוגל הממומן בחלק העליון (שמעל התוצאות האורגניות) מקבל 7.8% מההקלקות.התוצאה הראשונה משמאל בפרסום הממומן מקבלת 1.96% הקלקות.
את הנתונים מספקת חברת מחקרי השוק קום סקור
איך להיות ראשון בגוגל
כיום כשכבר רוב בעלי האתרים רואים את היתרון שבלהיות ראשון בגוגל (לתחום בו הם פועלים) , רבים מבצעים קידום אתרים ובכלל משקיעים מאמצים בשיווק באינטרנט על מנת להשיג יתרון על פני אלה שטרם התעוררו לתחרות. יש תחומים בהם מכל מני סיבות השוק "רדום" , שם מקדם אתרים יכול בקלות יחסית ותוך זמן קצר "לעקוף את כולם בסיבוב" . יחד אם זאת ברוב התחומים ישנה תחרות פעילה בין אתרים לפעמים אפילו קרב צמוד בו כל מקדם אתרים משקיע את מירב יכולותיו . כל מהלך שגוי או לחליפין כל הברקה נבונה של מקדם האתרים משפיעה על מיקום האתר.

יחד אם זאת פעילותו של מקדם אתרים היא רק סוג של יחסי הציבור . כדי שאתר אינטרנט באמת יצליח להיות במקומות הראשונים לטווח ארוך הוא לא יכול להסתפק רק קידום אתרים מקצועי, אתר צריך להיות באמת ראוי וטוב בתחומו.

כדי להבין מה עושה אתר ל"טוב" ומה מעניק לו יתרון תחרותי אתם מוזמנים לעבור לדף איך משיגים יתרון תחרותי לאתר.