דפי עסק בגוגל פלוס
08.11.2011

זה היה רק עניין של זמן עד שגוגל תתן את המענה שלה למגזר העסקי. החל מ 7.11.11 גוגל פלוס פותחת ממשק לדפי עסק (לכולם ובכל העולם) ומאפשרת בדומה לפייסבוק לייצר במה עסקית לעסקים קטנים ובינוניים וכן למותגים גדולים העמודים של גוגל +
גוגל+ תמיד היה המקום לשתף והדפים של גוגל+ אינם שונים באופיים. מאחורי כל עמוד עומדת קבוצת אוהדים אינדיווידואלית וגוגל מאמינה שיש ביכולתו של המשתמש להתחבר לאותה קבוצה.

המוטו המנחה הוא לך ולי יש את היכולת לבלות יחד בחנות האופניים המקומית או סתם לשוחח על ארון הבגדים שלנו ועל אופנה בכלל או אפילו לעקוב אחרי סיבוב ההופעות של הלהקה האהובה עלינו. הדפים של גוגל+ מאפשרים להחיות את כל אותם דברים שקיימים בעולם האמיתי. והחשוב ביותר הוא שבהוספת העמודים הללו נוצרים קשרים ארוכי זמן.

כל מה שעסקים צריכים בכדי להתקשר עם אוהדים ולקוחות הוא לפתוח עמוד גוגל+ ולהתחיל לשתף. מעבר לעובדה שיש באפשרות המשתמשים להמליץ על דפים מסוימים ע"י לחיצה על 1+ והוספתם למעגלים הם יכולים לבלות אם צוות העסק והחברים בקבוצה פנים מול פנים.

כבר היום ניתן למצוא מספר עמודים של בתי עסק שונים:
• All American Rejects
• Angry Birds
• Barcelona Football Club
• Macy's ורבים אחרים

כל בית עסק המעוניין לפתוח עמוד עסקי יכול לעשות זאת בעמוד הבא: דף עסק בגוגל פלוס.

קישור ישיר מתוצאות החיפוש

בליון חיפושים מתבצעים בכל יום במנוע החיפוש של גוגל ולעיתים קרובות החיפושים מתמקדים במידע על עסקים ומותגים. בעזרת הדפים של גוגל+ אנשים יוכלו לתרגם את תוצאות החיפוש שלהם לקשרים של ממש. גוגל מאפשרת להוסיף עמודים של בתי עסק ומותגים למעגלי הקישורים בשני אופנים: האחת דרך תוצאות החיפוש והאחרת היא באמצעות שירות חדש הנקרא חיבור ישיר.

ההתקשרות היא פשוטה וישירה כמעט אוטומטית. בכל מקרה בין אם רואים קדימון לסרט או שומעים שהלהקה האהובה עליכם מגיעה להופיע כל מה שצריך לעשות הוא לחפש בתוספת סימן ה + ובתוצאות יתקבלו העמודים הרלוונטיים, וגוגל תוביל אתכם ישירות לעמוד בגוגל+ כך שתוכלו להוסיפו למעגלים שברשותכם.

הקישור הישיר עובד בינתיים למספר מוגבל של דפים (like +Google, +Pepsi, +Toyota) אולם בקרוב מאוד יהיה ניתן למצוא אותו גם בדפים נוספים