לפ� י שבוע התחלתי לקדם אתר חדש שעלה לאוויר.בעל האתר הוא התגשמות חלומו של כל מקדם אתרים- משתף פעולה,זריז תגובה,קשוב ובעל מוטיבציה.

עבורי כמקדמת אתרים,לעבוד עם מישהו כל כך בעל מוטיבציה זאת חגיגה. לרוב התהליך קידום אתרים הי� ו הפוך- מגיע בעל אתר עם אתר קט� צ'יק (כרטיס עסק כך א� י מכ� ה זאת) אך עם מוטיבציה לקדמו בהרבה מאוד ביטויים שלרוב גם תחרותיים (שזה דווקא תיאבון בריא וטבעי של כל מי שרוצה להצליח).

א� י מסבירה לו שהתיאבון שלו צריך להיות מתורגם למאמץ מצידו- או כספי (כי לקדם אתר קטן קשה יותר באופן פרדוקסאלי מאשר קידום אתר גדול ). אפשרות אחרת היא שיהיה על בעל האתר להשקיע זמן או תשלום בגין תוכן לאתר שלו כדי שיהיה "בשר" עם מה לעבוד.

חשוב להדגיש,שכן � יתן לקדם אתר עם קישורים בלבד אך למרות הכוח שיש לקישורים בקידום אתרים ,עדיין יכולתו של מקדם אתרים להשקיע רק על קישורים היא מוגבלת אן שלפחות א� י כמקדמת אתרים מסבירה לבעל האתר שכשגלגל אחד בעגלה יסתובב לאט יותר הוא יאט את כל ה� סיעה של שאר הגלגלים,טובים ככל שיהיו- ככל שהקידום אתר יהיה מכמה חזיתות כך האתר יתקדם מהר יותר במיוחד אם בדף הראשון בגוגל לביטויים הרלוו� טיים יש אתרים גדולים ממ� ו.

אגב עד כדי כך חשוב לי שבעל האתר יהיה מעורב ויבין מה זה אומר קידום אתרים באי� טר� ט עד שא� י בד"כ שולחת אותם לשמוע הרצאות או הדרכות בקידום אתרים שא� י מעבירה ,כדי שיבי� ו טוב יותר מה זה אומר קידום אתרים באי� טר� ט.

אז עכשיו יש לי עסק עם בעל אתר צעיר,מוכשר ובעל מוטיבציה ומודעות, שכותב ללא הפסקה תוכן איכותי,האתר טס למעלה (טפו טפו) ובעיקר � חמד לי שכל דבר א� י מבקשת פעם אחת � עשה כמעט במיידי,איזה כיף!