קידום אתרים בגוגל עם וורדפרס
01.01.0001
ארכיון

 

וורדפרס, נעים להכיר

מאת:  שגיב Seo
בונה אתרים בוורדפרס

כבר כשבונים אתר יש לחשוב על תהליך קידום אתרים בגוגל שיבוא אח"כ ולהכין מערכת הבנויה לקידום אתר. במאמר זה אני רוצה לספר לכם על מערכת ניהול תוכן חדשה אשר כובשת את עולם האינטרנט בסערה והיא נקראת וורדפרס (wordpress). וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן כלומר הבסיס של האתר או ממשק הניהול של האתר אשר מאפשר לכם ניהול של דפים, קטגוריות, קישורים ואפילו תפריטים באתר עצמו.

הגולש המבקר באתר לא רואה את מערכת וורדפרס. הוא רואה את העיצוב הסופי ומבחינתו זהו אתר כמו כל אתר אחר רק שיש לו יותר אפשרויות קידום אתרים בגוגל והאתר יותר אינטראקטיבי כלפיו כמשתמש. אז למה דווקא וורדפרס? מה היתרונות של וורדפרס לקידום אתרים בגוגל ולשימוש שיווקי ולמה אם עוד לא שמעתם על וורדפרס ואתם עומדים לבנות אתר לעסק שלכם כדאי לכם לעצור ולברר?

תכונות של אתר מבוסס וורדפרס:

· מערכת ניהול תוכן / דפים גמישה וקלה לתפעול

· פיד RSS מובנה להפצת תכנים אוטומטית

· אפשרות לאפשר ממשק תגובות במאמרים

· אפשרות להוסיף דפים בקלות

· אפשרות לערוך דפים בקלות

· אפשרות להוסיף תמונות בקלות

· אפשרות להוסיף וידאו בקלות

· אפשרות להוסיף ולערוך טפסי צור קשר בקלות

· אפשרות לשנות אחסון אתר בקלות בעתיד

· אפשרות לשנות עיצוב אתר בקלות בעתיד

· מגיע עם מנוע חיפוש מובנה!!

· ועוד שלל תכונות מעולות ושימושיות.
קידום אתרים ואתר מבוסס וורדפרס

כאשר חושבים על קידום אתרים בגוגל וורדפרס היא מערכת נהדרת! שלל תכונות מובנות כמו אפשרות להוסיף תגיות (מילות מפתח) בקלות מפתיעה לכל דף בהתאם לתוכן שלו, אפשרות להוסיף תיאור נפרד אותו מציגים מנועי חיפוש בצמוד לכותרת הדף בקלות מדהימה! אפשרות לקשר בין עמודים בקלות בעורך טקסט אשר בנוי בדומה לוורד (word) של אופיס, אפשרות ליצור עמודים במצב טיוטה ולשמור אותם עד שהם מלוטשים לגמרי ועוד.

מעבר לזה המבנה הפיזי של וורדפרס נחשב למעולה בעבור קידום אתרים ואתרים מבוססי וורדפרס מצליחים בצורה מיוחדת במנועי חיפוש לטפס אל מיקומים חזקים במילות מפתח תחרותיות!

לסיכום

עומדים לבנות אתר? שאלו את בונה האתרים שלכם אם הוא מספק שירותי בניית אתרי וורדפרס ומה דעתו על זה? אתר מבוסס וורדפרס אמור לעלות לכם פחות ולתת לכם יותר (כמו שכולנו אוהבים)

המון בהצלחה.

שגיב Seo