למה להשתמש בגוגל+

גוגל אומנם יצרה לפני כחודש רשת חברתית אבל למה בעצם אנחנו צריכים להשתמש בה?

מצד אחד אנחנו מתלהבים שכן עוד חידוש (ועוד איזה חידוש)  נכנס לרשת – רשת חברתית נוספת אינו דבר של מה בכך. לנו כמשתמשים ניתנות עוד אופציות, עוד שיפורים (כך אנו מקווים) שיתנו מענה כוללני יותר ויתבססו על שיפור הקיים .מצד שני זה ערוץ נוסף ,מקום שצריך להתרגל לעבוד איתו ובעיקר לבדוק האם "כולם" יהיו שם כי זה למעשה מה שחשוב  – אנו רוצים להסתובב היכן שכל האנשים החשובים לנו נמצאים. לכן נשאלת השאלה האם עוד מקום, עוד ברירה לשימוש אכן נחוצה לנו.

אין הכוונה כמובן להקניט ואין זה ישנה את העובדה כי המוצר גוגל + כבר כאן (אם כי בשלבי ביטה)

להלן כמה דעות שמסתובבות ברשת לגבי – מדוע להשתמש בגוגל+?

"גוגל+ היא דרך נקייה לשתף מידע באופן סלקטיבי. כפי שגוגל מטמיעה את שאר מוצרי הענן שלה דוגמת: המסמכים, יומן וקורא גם גוגל+ יהפוך להיות האמצעי הראשון לקליטת מידע מהאינטרנט ולשיתופו עם האחרים" (ג'יסון פוגיולי).

"זוהי קומבינציה של יכולת לשתף תחומי עניין הדדיים עם היכולת לקבל חשיפה לאנשים ורעיונות מעניינים. מערכת היחסים לא בהכרח צריכה להיות הדדית ולא חייבת להיות ציבורית" (הולי הנרי).

"מאיזו שהיא סיבה, רמת המחויבות היא גבוהה יותר, נראה כי התגובות והשיתוף מהירים יותר (עד עכשיו לפחות)" (ביל שנדר)

"היה לי חשבון פייסבוק משנת 2003, וזה הזמן להחזיק במשהו יותר בשל אשר מספק יותר בקרה ומכיל משתמשים בעלי ניסיון אורגני" (סין קופר)

"הממשק הנקי של גוגל+, בצירוף חוסר אלמנטים מסיחי דעת או שירותים (כמו תוספות למשחקים ואפליקציות הקוטעים את הזרם), שאיני משתמש בהם לעולם, הם הגורם המושך אותי לגוגל+. זה ובנוסף שירות המעגלים החברתיים, המאפשר לבחור עם מי נעשה השיתוף הם הגורם השואב הראשוני" (סקוט דיוויס).

"אם לפייסבוק וטוויטר היה תינוק הם היו קוראים לו גוגל+" (אולף ווימפי)