ארכיון אתמול כתבתי מאמר בן חמש חלקים – איך להשתמש ב Google Webmaster Tools. זהו מעיין מאמר של גוגל וובמסטר טולס צעד אחר צעד עם תמו� ות והסבר מפורט לכל בעל אתר וכמובן לסטוד� טים לקידום אתרים הלומדים קורס קידום אתרים ומעו� יי� ים לתרגל כ� יסה לכלי.

� כון,אמ� ם הממשק של הכלי החי� מי המצוין הזה של גוגל הוא בעברית,וגם מאוד ידידותי אך כמקדמת אתרים שהת� סתה בשימוש בכלי קידום אתרים באי� טר� ט ומשיחותיי עם לקוחות הגעתי לתוב� ה שזמ� ם של א� שים יקר ולא� שים אין זמן ללמוד להשתמש בכלים חדשים בעיקר אם הם "הסתדרו בלעדיו עד היום" .

אז לטובת אלו שלא מודעים למידע הרב ש� ותן הגוגל וובמסטר טולס ( לומדים את זה בקורס קידום אתרים ובכל סמי� ר קידום אתרים חד יומי), ולטובת מי שיודע שיש כלי כזה אך לא � עצר אף פעם להיכ� ס ולהכיר הכ� תי מדריך מפורט ומומחש לשימוש ב google webmaster tools.

המגמה הזאת משרתת גם אותי שכן במקום שאצטרך לתת קורס קידום אתרים פרטי לכל לקוח ולקוח, להסביר כל פעם מחדש מאלף ועד תו, במקום הדרכה למי שאין לא זמן א� י מפ� ה את מי שמעו� יין לקריאה באתר שלי. איך להשתמש בגוגל וובמסטר,עכשיו הכל מוסבר צעד צעד. כ� יסה לגוגל וובמסטר חשובה לכל בעל אתר שרוצה לדעת מה להפיק מהכלי ,איך להיכ� ס ובעיקר מה � יתן ללמוד מהתוצאות המופיעות בו .לרוב אין צורך להיות מקדם אתרים כדי להבין את התוצאות אך בהחלט � יתן לקבל תמו� ה מצוי� ת על האתר שתורמת לתהליך קידום אתרים תקין.

”אתר שתורמת לתהליך קידום אתרים תקין.