עליית מדרגה ביתרון שיש לדף חברה בלינקדאין, בימים אלו מאפשרת לינקדאין לחזק משמעותית את מיתוגם של דפי חברה ע”י הצגת מוצרי החברה בתוך דף החברה.

בדיוק כמו באתר אינטרנט בו מוצגים מוצרי ושירותי החברה, גם בדף חברה בלינקדאין ניתן מעכשיו להציג כל מוצר ומוצר עם מגוון פיצ’רים למיתוגם.

דפי מוצרים הם עניין חדש וכרגע הם זמינים  רק עבור דפי חברה של שירותי תוכנה B2B . בקרוב, לדברי לינקדאין הם יתפשטו גם לשימוש למוצרים אחרים. דפי מוצר מוצגים תחת הלשונית של “מוצרים” ואפשר יהיה לראות את זה  רק בדפי חברה שיעלו מוצר אחד או יותר.

ניתן להוסיף בדף מוצר – לוגו של המוצר (או החברה), כפתור קריאה לפעולה למשל: הורד דמו, התקשר, צור קשר, איסוף ליד ,קרא עוד וכו’.

אפשר להזין קישור לדף המוצר הרלוונטי באתר האינטרנט שלכם או כל קישור אחר.

ניתן להוסיף מידע על המוצר, תמונות, סרטונים וPDF.

להציג את לקוחות החברה וכן לתת דירוג למוצר.

אפשר לסמן עבור מי מיועד המוצר/שירות כלומר לאילו נותני שירותים או תחומי עיסוק המוצר מיועד.

פעולת הזנת המוצרים/שירותים מתבצעת ע”י מנהל העמוד או מנהל התוכן של דף החברה אך חשוב לזכור כי ניתן לשלוח את הדף לפרסום אך הוא אינו מתפרסם אוטומטית אלא לאחר אישור של לינקדאין.

דף מוצר בדף חברה לינקדאין

 

 

לקוחות החברה – קלף חזק

מכירים את זה שבאתרי אינטרנט, תחת “לקוחותינו” מוצגים לוגואים של לקוחות ואין לנו למעשה כל דרך לדעת האם אכן הם לקוחות? מה היקף ההתקשרות מולם (האם הזמינו משהו זניח והפכו “לקוח החברה” ? האם הם לקוח מרוצה?

בדף חברה לינקדאין הלכו עם זה למקום מקצועי יותר – מנהל דף חברה העורך את עמודי המוצרים יציג בכל דף מוצר את לקוחות המוצר ע”י הדגשת דפי החברה שלהם. לקוחות אלו (שהודגשו), הופכים לגלויים למבקרים בעמוד המוצר. גם החברות עצמן, הלקוחות שהוזכרו תחת המוצר, רואים זאת ולמעשה יכולים לבחור האם להשאיר את ההצהרה הזאת (כי הם לקוחות של אותו מוצר) או לבקש להסיר את עצמם מהמקטע.

עצם הופעתו של לקוח תחת מוצר לאורך זמן, מעידה על אישור כי אכן הוא לקוח החברה.

השיוך בין חברות למוצרים מאפשר להבין מה היקף ההתקשרות מול לקוחות החברה (האם הם לקוחות של מוצר גדול או קטן וכו).

זאת בשונה מאתר אינטרנט בו כל אחד יכול לשים איזה לוגו שהוא רוצה בדף “לקוחותינו” מבלי שאפשר יהיה באמת לדעת מה טיב ההתקשרות מול לקוח ומה מידת שביעות רצונו. 

חוות דעת על מוצרי החברה

עוקבים ומבקרים בדף יכולים לספק חוות דעת על המוצר המופיע בדף מוצר באמצעות ביקורות מבוססות דירוג ובצורה חופשית. ביקורות שנשארו על ידי חברים גלויות בפומבי בדף המוצר שלך.

זוהי הזדמנות של לקוח לאשר כי אכן הוא לקוח (מרוצה) של המוצר שלך

כמו כן זוהי הזדמנות נפלאה לחזק את הקשר מול לקוחות ע”י פניה אליהם בבקשה כי יכנסו לדף המוצר ויכתבו חוות דעת.

אנשים יכולים מעתה למתג את מיומנויותיהם ע”י מוצרי חברה . למשל אם מישהו מתמחה במוצר המופיע בדף חברה שלו או בתור לקוח, הוא יכול מעתה להוסיף את המיומנות הזאת תחת קטגוריית SKILLS שבפרופיל האישי שלו.

למי זה מתאים במיוחד – למי שרוצה לספר על מיומנות שצבר בשימוש בכלי מסויים/תוכנה או שירות. זה מוסיף מיימד נוסף למיקצועיותו, מאפשר שיתופי פעולה עם מי שזקוק לאדם עם ידע זה וכמובן מהווה עוד נדבך בחיפוש המשרה הבאה.

דפי מוצר בלינקדאין

לקוחות המוצר, דרך נפלאה להציג מי לקוחות החברה המשתמשים במוצר שלנו

 

 

product page Linkedin