קידום אתרים באינטרנט – למה איתי

קידום אתרים שמותאם במיוחד לך

שירות קידום אתרים באינטרנט אינו שירות מדף אלא מתבסס על התאמה מוחלטת ומדויקת לאופי העסק שלך ולפעולות הנדרשות לקידום האתר שלך ולצרכים הספציפיים שלך.

קידום אתרים באינטרנט הוא תהליך מתמשך. במיוחד כשהשאיפה היא להיות ראשון בגוגל. “ספר החוקים” של גוגל (מכלול האלגוריתמים) משתנה כל הזמן. וכיוון שאני בין הראשונים להתעדכן בהם, כשאנחנו עובדים יחד, גם הטכניקות בהן אני משתמשת לקידום אתר מתעדכנות  עובדה המבטיחה את מיקומו של האתר שלך גבוה בתוצאות החיפוש עם יתרון על אחרים

לכל שקל יש תמורה מלאה

 

הבחינה של קידום אתרים מוצלח היא לא רק כמה זה עולה אלא בעיקר כמה זה שווה. כאן מונחים לפניך שני רבדים לבדיקה עד כמה השקעתך משתלמת:
א.    מיקום האתר בתוצאות החיפוש לאורך זמן הוא האינדיקציה הראשונה שבחרת מקדם אתרים מקצועי.
ב.    אין אצלי את המונחים כמו “אל תדאג” או “יהיה בסדר”. על כל פעולה שאני עושה, כל נתון, כל שינוי, כל דוח שגוגל מספק וכל פעולה בתהליך למען האתר שלך לטובת התהליך מונחים על שולחנך בכל עת. הכל מוסבר, ברור ושקוף.

הולכים איתך ולקראתך
במסגרת שירות קידום אתרים באינטרנט שאני מספקת לך אני גם מדריכה אותך כיצד לעשות דברים לבד בעזרת כלים פשוטים וידידותיים. וכדי להקטין משמעותית את העלות אני אמשיך להעניק לך ליווי, הכוונה והדרכה.

 

נעים להכיר, ורדה שלום מומחית קידום אתרים באינטרנט

במסגרת החיפוש אחר בעלי המקצוע שילוו אותך בעסק שלך עליהם דיברתי בכותרת, הנה שאלה (רטורית כמובן). מי היית רוצה שיקדם את האתר שלך, ה”פרופסור” למוד הניסיון בקידום אתרים באינטרנט או ה”סטודנטים” שלו? התשובה ברזומה שבמסגרת:

וקצת בכללי על קידום אתרים באינטרנט
קידום אתרים באינטרנט בנוי מגורמים  רבים ובראשם “היכולת לדבר גוגלית”:
אנסה להסביר את ה”שפה הגוגלית” במילים פשוטות – גולשים מחפשים מידע  ומשום כך גוגל דורש ש:

 

האתר שלך ייבנה על יסודות יציבים

קידום אתר באינטרנט מתחיל הרבה לפני בנייתו. השלב המקדים לבניית אתר אינטרנט היא אפיון האתר. מבלי להיכנס למונחים מסובכים מדובר בתוכנית האדריכלית של האתר שלוקחת בחשבון את הצרכים של העסק שלך, מה עושים אתרים מתחרים, בדיקת שוק, זיהוי הזדמנויות, מחקר מילות מפתח ועוד. בלי אפיון אתר נכון ומקצועי (או שיפור במבנה אתר קיים ) סביר להניח שלא יושגו התוצאות הרצויות (שלא לדבר על להיות ראשון בגוגל).

 

רבים ימליצו עליך (לינקים)

גוגל סומך על המלצות ( בדומה ל-   “LIKE” ) . ככל שיותר אתרים ויותר גולשים יעידו עליך כי האתר שלך ראוי וטוב כך גם גוגל יאמין שמגיע לך להיות ראשון בגוגל .
אנו דואגים שהאתר שלך יהיה ראוי לשבחים ומשווקים אותו כך ש”ידברו עליו”.
אלו פעולות של שיווק ויחסי ציבור ואנו טובים בהם

 

תוכן איכותי

אם גולשים נכנסים אליך לאתר ונשארים זמן רב (גוגל מודד עם סטופר) סימן שמצאו תוכן מעניין, איכותי ומועיל וזו סיבה לגוגל להעלות את האתר שלך במעלה מנוע החיפוש. אדאג שהאתר שלך יהיה עם תוכן מעניין ומניע לפעולה

מה דרוש לך?
קידום אתר אינטרנט? ליווי תהליך הקמת אתר? בדיקת תקינות האתר שלך ושיפורו? בדיקת שוק ומתחרים? כתיבת תוכן איכותי? כתיבה שיווקית? הדרכות בקידום אתרים באינטרנט? ייעוץ? אני כאן לספק לך שירות מקצועי, איכותי, תוצאות מוכחות ולא פחות חשוב, קידום אתרים באינטרנט ממקום של שותפות ובאווירת ביחד

ורדה שלום
מומחית קידום אתרים באינטרנט
סאו טאץ’