אודות ורדה שלום

שמי ורדה שלום ואני מקדמת אתרים. בשנת 2007 הקמתי את העסק שלי “סאו טאץ” לאחר סיום קורס קידום אתרים בג’ון ברייס. (בנוסף לתואר B.A בסוציולוגיה-אנתרופולוגיה מאוניברסיטת ת”א ולימודי תואר שני במנהל עסקים) מאז ועד עכשיו אני עוסקת בקידום אתרים אורגני וממומן ולימים הרחבתי את שירותיי למגוון ערוצי שיווק באינטרנט ,במיוחד שיווק בלינקדאין ומחקרי שוק ומתחרים. הסיפוק הגדול ביותר שלי הוא לבנות ללקוח נוכחות דיגיטלית סמכותית ומביאה לקוחות. עיקר הפעילות שלי היא קידום אתרים אורגני ואני מביאה תוצאות – מיקומים ראשונים לביטויים תחרותיים, כניסות איכותיות ורלוונטיות, יותר סמכותיות לעסק.

מה הופך אותי למקדמת אתרים טובה

עבודה מקצועית, ניסיון רב, הסתייעות בכלי ניתוח וניטור מהשורה הראשונה.
ערכים אישיים שהם חלק בלתי נפרד מעבודתי – יושרה, שקיפות, חריצות ואכפתיות.

שיווק דיגיטלי ,לא רק קידום אתרים

בנוסף (או במקום) קידום אתרים בגוגל, ניתן לעשות שיווק דיגיטלי בדרכים נוספות/חלופיות. שיווק שישיג יעדים כמו מיתוג, יצירת לידים ועוד.
כחלק משירותי קידום ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, פינטרסט, אינסטגרם וכו’, אני מספקת שירות של שיווק בלינקדאין. שיווק ופרסום בלינקדאין הם ההתמחות (והאהבה) שלי ואני מציעה ללקוחותיי הדרכות אישיות בלינקדאין או עושה את השיווק בלינקדאין (וכמובן פרסום בלינקדאין) עבורם. שיווק בלינקדאין יכול להיות גם עבורך דרך להשקיע בשיווק דיגיטלי “מחוץ לקופסא”.