מעט על לינקדאין

אם המוצר שלך פונה לחברות ואנשי עסקים לינקדאין זה המקום בשבילך.
בלינקדאין 1,500,000 ישראלים (מעל 610 מיליון בכל עולם) – מנכ”לים, מנהלי כ”א, מנהלי שיווק, תפעול, רכש, שכירים, עצמאיים וסטודנטים. בזכות המידע המאוד מפורט שנהוג למלא בפרופיל העסקי ובסיוע פלטפורמה מצוינת שנבנתה לשרת מטרות עסקיות, ניתן למנף את העסק דרך לינקדאין – לאתר לקוחות פוטנציאלים, לטפח קשר ולשווק.

איך עושים שיווק בלינקדאין

בלינקדאין כמו בפייסבוק ניתן להעלות פוסטים להגיב, לעשות לייק, לשלוח הודעה פרטית, להיות חבר בקבוצות ולכתוב בעברית. עד כאן הדמיון בין פייסבוק ללינקדאין, מכאן שיווק דרך לינקדאין הוא ליגה אחרת.

הרשת החברתית לינקדאין שמשרתת הן גיוסי כ”א והן שיווק, מאפשרת לך לקיים פרופיל עסקי וחברה הנסרק בגוגל ומהווה כרטיס ביקור מרשים (עם המלצות, מצגות, פוסטים וכו’). בלינקדאין ניתן לאתר ולסנן את הקהל המדוייק לך באמצעים משוכללים מאוד. לינקדאין שומרת על התנהלות עסקית בו יהיה ניתן לפנות לבעלי תפקידים במספר אמצעים ומצד שני לא להטרידם ולהטרידך כך שיתאפשר לך לפעול שם מבלי ספאם והתקפת שיווק.

שיווק בלינקדאין צריך להיות חכם!

חשוב להכיר את הממשק ולהפיק ממנו את כל הטוב שהוא נותן. חשוב לא פחות, להכיר את קוד ההתנהגות בלינקדאין כדי להגביר את הסיכויים להתקרב ללקוח חדש.

איך עושים שיווק לינקדאין?

ניתן לקבל הדרכות על לינקדאין תוך התייחסות לצרכיך הספציפיים. ניתן להיעזר בשירות שיווק בלינקדאין בו אני עושה את השיווק בלינקדאין או פרסום בלינקדאין עבורך (בדומה לסופרת צללים).

לפרטים נוספים – מזמינה אותך לדבר איתי.