אם אתה מעוניין להיות מוביל בתחומך ושהאתר שלך יבלוט ברשת ויקבל הרבה מתעניינים רלוונטיים, אחת מהאפשרויות העשויות להתאים עבורך במכלול הפתרונות של שיווק דיגיטלי היא קידום אתרים אורגני. לא כל עסק ואתר חייב קידום אתרים אורגני, אני אשמח לשוחח איתך ולבחון אפשרות זו לצד אופציות אחרות זולות יותר.

אני וקידום אתרים

כשאני עושה קידום אתר בתחום שיש בו תחרות גבוהה אני מיישמת מקצוענות וניסיון רב בקידום אתרים אך לא פחות חשוב – סגנון עבודה שכולל תקשורת אישית רציפה עם הלקוח, שקיפות ויושרה כדרך חיים.

קידום אתרים

לכל לקוח אני בונה אסטרטגיה המותאמת לעסק הספציפי שלו, ליעדיו ולתקציבו.

לא יוצאים לדרך של קידום אתר מבלי לתאם ציפיות ולהבין לקראת מה הולכים.

חשוב לי לטפח קשרי WIN WIN ולשמור על לקוחות מתמידים ומרוצים שיכולים לפרק את ההתקשרות אם לא מתאים להם ללא חוזה כובל עבורם.

הקשר עם הלקוח כמו גם עיקר העבודה מתבצע איתי (ולא עם מנהל תיק לקוח) וכחלק מהליווי אני מספקת  יעוץ, רעיונות ותובנות שהן מעבר לקידום אתרים סטנדרטי (by the book).

להשלמת תהליך המיתוג שלך ולהבלטתך על פני המתחרים ברשת, אני מציעה מגוון שירותים משלימים לקידום אתרים אורגני.

קידום אתרים

מה כולל תהליך של קידום אתרים קלאסי

בדיקת מבנה האתר היא חלק הפותח כל תהליך קידום אתרים כדי לוודא שהאתר נתפס כסמכותי בעיני גוגל בהיבטים של חווית משתמש, תפקוד ועמידה בקריטריונים שמפרסם גוגל. לבדיקת המבנה אני מסתייעת כמספר כלי SEO מקצועיים המנתחים את מבנה האתר והתובנות מגוגל ומשלבת זאת עם נסיון רב בניתוח ואיפיון אתרי אינטרנט. סיום התהליך כולל דוח הנחיות והמלצות לשיפורים.

בדיקת ענף ומתחרים – בדיקה הכוללת למידת של העסק שלך והענף,  איך אתה לעומת המתחרים שלך מבחינת שיווק דיגיטלי, איתור נקודות תורפה אצל המתחרים ויתרונות, הערכת פוטנציאל לפעילות שיווקית שטרם ממשת ותמונת מצב שתאפשר לך להבין טוב יותר לקראת מה צריך להיערך מבחינת עבודה ותקציב.

טיפול בתוכן – תוכן איכותי זה כרטיס הביקור המקצועי שלך וחלק חשוב בהליך קידום אתרים. במסגרת עבודתי על אתר אני מייצרת תוכן לאתר שיהיה איכותי וישקף את סמכותיותך בתחום. באופן טכני זה קורה בד”כ לאחר שיחת ראיון שאני עורכת לך טלפונית ולאחריה כותבת את המידע שספקת.

קישורים לאתר – חלק מעבודת קידום אתרים אורגני כוללת יצירת לינקים (קישורים) המחזקים את האתר. כדי לשמר את עבודת הקישורים ולנטר את התוצאות, אני מנהלת מעקב ובקרה על הקישורים ועל תרומתם לקידום האתר.

פתרונות בקרה מובילים – הדוחות החודשיים שאני מספקת לך יעזרו לך לשליטה ובקרה על התהליך ועל השיווק. הדוחות הם ידידותיים וברורים ותמיד מוזמנים לקבל עדכון מצב. המידע מסייע לך להבין מה קורה באתר, איך מתקדמים ליעדים שהצבנו ומה בוצע עבורך החודש.

מזמינה אותך לדבר איתי.